VIDEO  IZNENAĐENJE U MOSTARU Velež poražen od fenjeraša

Velež - Radnik
FK Velež

Nogometaši Veleža danas su u okviru 15. kola Premijer lige BiH doživjeli neočekivan poraz od posljednjeplasiranog Radnika na svom terenu. Slavili su gosti iz Bijeljine rezultatom 1:2.

Poveo je Radnik u 30. minuti, a strijelac je bio Hasukić. Ubacio je Šubert, Gogić spusti loptu do Hasukića koji pogađa mrežu Kačavende.

Prednošću Radnika otišlo se i na odmor.

'Rođeni' do poravnanja dolaze u 84. minuti. Odličan pogodak postigao Samir Radović. No, samo tri minute kasnije novi šok za domaće. Marković je ubacio, a Šarić pogodio za pobjedu gostiju.

Valja reći kako je Velibor Đurić debitirao pobjedom na klupi Radnika, nakon što je proteklih dana smijenjen Vlado Jagodić.

Ovom pobjedom Radnik je došao do svog desetog boda iako je i dalje posljednjeplasirana momčad prvenstva, dok je Velež deseti sa samo tri boda više.

*Veležu će se naknadno oduzeti tri boda.