FOTO/VIDEO  IZNENAĐENJE POD BIJELIM BRIJEGOM Željezničar preokretom svladao Zrinjski

Zrinjski Željezničar

U 2. kolu premijer lige BiH nogometaši Željezničara večeras su na stadionu pod Bijelim Brijegom napravili malo iznenađenje i svladali Zrinjski rezultatom 1:2.

Poveli su 'Plemići' u 35. minuti. Sjajno je iz prekida ubacio Bekić, a Nemanja Bilbija je pospremio loptu u mrežu za slavlje domaćih.

Mogli su Mostarci u 42. minuti i povećati prednost. Nakon ubačaja Bekića Senić je pucao glavom, ali je pogodio prečku.

U nastavku znatno bolja igra gostiju, koju su krunisali u 65. minuti. Gasal je sve sam sjajno napravio i pogodio mrežu Solde.

Tri minute kasnije mogao je Željezničar i do preokreta. Pucao je Štilić nakon kombinacije Gasala i Beganovića, ali Soldo sjajno reagira.

U 81. minuti Zrinjski ostaje s igračem manje. Crveni karton dobio je Josip Ćorluka.

Tri minute kasnije gosti koriste igrača više. Asistirao je Štilić, a Mekić pogodio za veliko slavlje i pobjedu Željezničara pod Bijelim Brijegom.