IVANKOVIĆ "Od sutra kreću pripreme za derbi i nastavak prvenstva"

Sloboda Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijega jučer su odigrali generalku pred nastavak sezone Premijer lige BiH. U prijateljskom suretu igrači Jure Ivankovića svladali su Tomislav rezultatom 2:0. Dan nakon utakmice trener 'Plavih' kaže kako slijedi 'operacija Borac'.

"Protiv Tomislava smo pružili vrlo dobru igru u prvom poluvremenu, postigli dva pogotka i imali nekoliko izrazito dobro kreiranih prilika. Zadovoljni smo kako je to izgledalo. U drugom poluvremenu smo malo rotirali pozicije zbog nekih neplaniranih izostanaka i nije bilo toliko prilika kao u prvom dijelu, ali smo defanzivno bili stabilni i mirno utakmicu priveli kraju. Igrači imaju slobodnu nedjelju, a od ponedjeljka krećemo u završnu pripremu za nastavak prvenstva i derbi protiv Borca, kazao je trener NK Široki Brijeg Jure Ivanković nakon posljednje ovozimske pripremne utakmice, kazao je Ivanković.

Široki slavio u generalki protiv Tomislava

Široki Brijeg je rutinski je danas svladao federalnog prvoligaša Tomislava u posljednjoj provjeri uoči nastavka prvenstva i derbija 20. kola m:tel Premijer lige BiH protiv Borca.…