Ivan Bašić strijelac i asistent u pobjedi svog Orenburga

Ivan Bašić
FC Orenburg

U okviru 19. kola nogometne lige Rusije momčad Orenburga slavila je u gostima kod Sochija rezultatom 0:4.

Odličnu partiju za Orenburg odigrao je Ivan Bašić bivši nogometaš HŠK Zrinjski. U veliku pobjedu svoje momčadi Bašić je ugradio pogodak i asistenciju.

Orenburg je poveo u 45. minuti poveo preko Kaplenka. U 50. minuti utakmice Bašić je asistirao za Pereza koji je povisio na 0:2. Mladi Bašić u 67. minuti pogodio je za 0:3.

Pobjedu Orenburga potvrdio je u 74. minuti Kovalev.

Ovim rezultatom Orenburg je došao do svog 28 boda koliko ima i Sochi, no Bašićeva momčad sada se nalazi na sedmom, a Sochi na osmom mjestu prvenstvene ljestvice.