ISTA META, ISTO ODSTOJANJE Igman slavio iz jedanaesterca, GOŠK u sudačkoj nadoknadi zadržao nadu za Premijer ligom

GOŠK Gabela, FK Igman, Prva liga Federacije
Screenshot

Nogometaši GOŠK-a iz Gabele danas su u dramatičnom susretu 28. kola Prve lige Federacije BiH svladali na gostovanju Bratstvo iz Gračanice rezultatom 1:2. Igrači Denisa Ćorića do pobjede su došli duboko u sudačkoj nadoknadi.

Poveo je GOŠK u 45. minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Haračić. Domaći su do poravnanja došli u 62. minuti kada je precizan bio Poturalić. I kada se očekivalo da će utakmica završiti podjelom bodova, Haračić svojim drugim pogotkom u sudačkoj nadoknadi pogađa za slavlje GOŠK-a i nadu za Premijer ligu.

Izravni GOŠK-ov konkurent za ulazak u društvo najbolji, vodeći na prvenstvenoj ljestvici Igman iz Konjica, upisao je također nova tri boda. Igman je bio bolji od Gradine na domaćem terenu rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Kasić iz kaznenog udarca u 32. minuti utakmice.

Tako i nakon 28. kola Igman ima dva boda prednosti pred GOŠK-om, a samo su dva kola do kraja.