VIDEO  Igman vodio do same završnice, a onda je Hrkać spasio Velež od poraza

Velež Igman
Klix

Nogometaši Veleža i Igmana remizirali su u 18. kolu Premijer lige BiH odigravši susret rezultatom 1:1. Gosti su poveli u ranoj fazi utakmice preko Sipovića, dok je bod Veležu donio Hrkać u samoj završnici.

Već u trećoj minuti Igman je šokirao stadion Rođeni. Sipović je spustio jednu loptu za Denkovića koji ju je primirio i poslao u mrežu. Može se reći kako ovaj pogodak ide i na dušu vrataru Veleža Hadžikiću koji je morao bolje reagirati. Lopta mu je prošla ispod ruku.

Minutu kasnije prilika na drugoj strani. Ćeman je zaustavio udarac Guliashvillija.

Isprobao je Guliashvilli svoj udarac i u 17. minuti, no lopta ide pokraj vrata.

Tri minute kasnije Ćeman dobro brani udarac Vehabovića, nakon čega Đorić pogađa vratnicu.

Pokušao je za Velež u 29. minuti i Hrkać. Njegov udarac odlazi pokraj vrata.

U 40. velika prilika za Velež, no nakon gužve loptu s gol linije čisti Sipović i otklanja opasnost-

Do kraja poluvremena vidjeli smo i udarac Šikala koji danas fantastični Ćeman brani.

Drugo poluvrijeme bilo je znatno siromašnije prigodama. Prvu bilježimo tek u 69. minuti. U prilici je bio za Velež Dino Halilović, no njegov udarac blokira Hebibović.

Deset minuta kasnije pokušao je iz daljine Hebibović, no nije to bilo opasno po Hadžikića.

Haskić je u 85. minuti pokušao glavom nakon kornera, no Ćeman sigurno hvata loptu.

U 89. minuti Velež dolazi do poravnanja. Nakon jednog kornera lopta dolazi do Halilovića koji je ubacuje u peterac, a ona dolazi do Hrkaća koji matira Ćemana.

U 90. minuti Igman ostaje s igračem manje. Sipović je dobio izravan crveni karton zbog prigovora. Smatrao je kako nije korner za Velež i burno reagirao prema sucu Martinoviću.

U šest minuta nadoknade Velež nije uspio iskoristiti igrača više i susret je završio podjelom bodova čime je sigurno više razočarana domaća momčad.