Igman upisao svoju drugu uzastopnu pobjedu, nakon Želje pala i Zvijezda

Igman bolji od Zvijezde
Klix

Nogometaši Igmana iz Konjica upisali su danas svoju drugu uzastopnu pobjedu. Igrači Edina Mulalića svladali su danas na Gradskom stadionu u Konjicu momčad Zvijezde 09 rezultatom 3:1.

Nakon inicijative od samog početka utakmice Igman do vodstva dolazi u 16. minuti. Lijepo je s vrha šesnaesterca pucao Darko Boduli i pogodio za slavlje domaćih.

No, to slavlje kratko je trajalo. Samo četiri minute kasnije Zvijezda dolazi do poravnanja, a precizan je bio Karaklajić.

Pred sam kraj prvog poluvremena, u 43. minuti Igman ponovno dolazi do prednosti. Hebibović je dobro pronašao Ramića, a ovaj loptu šalje u mrežu za odlazak Igmana na odmor s prednošću.

U nastavku smo vidjeli još jedan pogodak, a na njega smo čekali sve do 79. minute. Denković je dobio jednu dubinsku loptu sa svoje polovice terena, sve sam napravio i riješio pitanje pobjednika.

Nakon ove pobjede Igman je došao do svog 15 boda i sada se nalazi na devetom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Zvijezda posljednja sa samo 5 bodova.