FOTO  Igman svladao Posušje, a nije postigao niti jedan pogodak

Igman Posušje
HŠK Posušje

U 5. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši Igmana svladali su HŠK Posušje na svom terenu Gradskog stadiona u Konjicu rezultatom 2:1. Ono što je zanimljivo da igrači Igmana nisu niti jednom tresli mrežu već su sva tri puta to učinili igrači Branka Karačića.

U 11. minuti vidjeli smo prvu opasnost, ali i prvi pogodak na utakmici. Nakon gužve u kaznenom prostoru loptu je u vlastitu mrežu poslao Krišto.

U 44. minuti novi pogodak za Igman. Ovaj vlastitog vratara matirao je Vrgoč, pa je Igman "ni kriv, ni dužan" na odmor otišao s velikom prednošću.

U nastavku je Posušje bila bolja momčad, a to su naplatili u 56. minuti kada je rezultat smanjio Frane Maglica.

Do kraja utakmice Posušje je imalo dominaciju i pokušalo doći barem do izjednačujućeg pogotka, no do toga ipak nisu uspjeli doći te su bodovi ostali u Konjicu.