Ibro Rahimić: 'Vidjeli ste kakav smo rani gol primili, to nas je pokosilo'

Ibro Rahimić
Hercegovina.info

Nogometaši Veleža ostali su bez trofeja u Kupu Bosne i Hercegovine nakon poraza od Zrinjskog u ukupnom rezultatu mostarskog finala.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Trener Rođenih Ibro Rahimić nakon utakmice istaknuo je kako je rano primljeni pogodak usmjerio susret i dodatno otežao posao njegovoj momčadi.

"Rano smo primili pogodak, vidjeli ste i sami kakav je to bio gol. To nas je pokosilo", rekao je Rahimić nakon susreta.

Velež je tijekom utakmice imao nekoliko prilika, no nije uspio ranije doći do pogotka koji bi utakmicu odveo u neizvjesniju završnicu.

"Imali smo svoje prilike, ali nismo uspjeli postići pogodak. Malo kasno smo zabili, nije ostalo dovoljno vremena da bismo mogli napraviti neki preokret", dodao je trener Veleža.

Velež je u uzvratu na stadionu Rođeni odigrao 1:1 protiv Zrinjskog, no Plemići su zahvaljujući pobjedi 1:0 iz prve utakmice osvojili trofej Kupa BiH.

Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.