FOTO  HŠK Zrinjski: Pioniri svladali Ramu 9:0

Zrinjski-Rama
Za razliku od utakmice mlađih pionira u kojoj su gosti čak i poveli, utakmica pionira ponudila nam je totalnu dominaciju Zrinjskog. Mladi Plemići zatresli su mrežu gostiju čak 9. puta, a gosti mogu biti zadovoljni jer mogli su primiti još nekoliko pogodaka.

Mladi Plemići poveli su u 6 minuti iz kaznenog udarca koji je u pogodak pretvorio Božić. Na 2:0 povisio je Beljo u 14, a minutu kasnije Jelavić je postigao pogodak za 3:0. Četvrti pogodak djelo je Šunjića, a Stanić je postigao konačan rezultat prvog dijela 5:0.

Za 6:0 strijelac je bio Savić, a sedmi pogodak za Plemiće ponovo postiže Stanić. Bubalo iz kaznenog udarca povisuje na 8:0, a konačan rezultat postavlja svojim trećim pogotkom Stanić.

HŠK Zrinjski: Brajko, Jelavić, Šunjić, Beljo, Brajković, Bubalo, Krešić, Božić, Domingonaj, Cvitanović i Stanić. Još su igrali Vukić, Bilić, Borovčanin, Savić, Rezo i Ivanković.

HNK Rama: Jelić, Marić, Ivanko, Dolić, Kuraja, Zadro, Marušić, Malekin, Barešić, Anić i Ćurić. Još je igrao Vidović.