FOTO  HŠK Zrinjski - FK Olimpic 4:1

Zrinjski Olimpic

... utakmice Zrinjski je pokazao da računa na sva tri boda iz ovoga meča. Vodeći gol za Plemiće postigao je Mešanović, nakon odlične akcije koju je započeo Tomić koji je pronašao na pravom mjestu kapetana Stojkića koji nesebično ubacuje loptu Mešanoviću koji trese mrežu gostiju iz Sarajeva.

Na 2:0 povisuje Matija Katanec nakon odličnog ubačaja Bilbije u 39. minuti utakmice. Sa tim rezultatom se odlazi na odmor, a u desetoj minuti nastavka Mešanović postiže gol za 3:0. U 73. minuti utakmice Olimpic preko Hadžića smanjuje na 3:1, a točku na i postavlja Mešanović koji postiže svoj treći, a za Zrinjski četvrti pogodak na ovoj utakmici .

Zrinjski - Olimpic 4:1 (Mešanović 14, 55, 78, Katanec 39/ Hadžić 73 - penal)

HŠK Zrinjski: Kozić, Peko, Graovac, Tomić, Barić, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Katanec, Bilbija.

FK Olimpic: Bandović, Mikulič, Regoje, Kobiljar, Karić, Hadžić, Drljević, Zolj, Lelić, Udovičić, Vrdoljak.