FOTO  HŠK Zrinjski-FK Budućnost 1:1

Stadion HŠK Zrinjski, FK Budućnost Podgorica
...momčad FK Budućnost iz Podgorice.

Obije momčadi su iskoristile stanku u prvenstvu da odigraju pripremnu i prijateljsku utakmicu, te da vide u kakvom su stanju pred nastavke svojih prvenstva.

Utakmicu je došlo pogledati oko 300 gledatelja.

HŠK Zrinjski I.pol:  Brkić, Galić, Jakovljević, Barišić, Stojkić, Čirjak, Rustemović (od 35. Hairlahović), Filipović, Bilbija, Todorović, Jović. II. pol: Soldo (od 75. Šutalo), Laštro, Miketek, Gržan, Rugašević, Perišić, Bekrić, Hairlahović, Marković, Stanić (od 75. Mašić), Bencun.

FK Budućnost: Dragojević (od 88. Nikcević), Correia (od 82. Obradović), Božović, Ivanović (od 82. Drešaj), Tučević, Đurašić, Damjanović, Sekulić (od 46. Perović), Raičević (od 65. Vukčević), Vlaisavljević (od 36. Bakić), Boričić.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:1. Gosti su poveli preko Raičevića,  a poravnao je Filipović na asistenciju Bilbije. Zrinjski je imao vise od igre i posjed lopte, a gosti su pokušavali iz kontra udara.

U drugom dijelu izvršene su brojne izmjene. Obije momčadi imale su svoje prigode, a najbolju Stanić čiji je šut s gol crte izbacio branič gostiju. Zadnjih desetak minuta Zrinjski je igrao s igračem manje, jer se ozlijedio Mašić.

Utakmica je završila rezultatom 1:1.