FOTO/VIDEO  HŠK Zrinjski 2009. godišta: Mladim Plemićima poraz i pobjeda u DFA ligi

DFA liga Zrinjski 2009

Zrinjski je u prvoj utakmici slavio protiv ŠN Tiki Taka rezultatom 4:2. Utakmica je bila dosta zanimljiva, a obje ekipe su odigrale odličnu utakmicu u kojoj su se bolje snašli mali Plemići i osvojili nova tri boda.

Drugu utakmicu Zrinjski je odigrao protiv vršnjaka iz Posušja. Izuzetno zanimljiva i napeta utakmica, a rezultat na poluvremenu je glasio 2:2. U drugo poluvrijeme mali nogometaši iz Posušja ušli su dosta odlučnije i na kraju slavili pobjedu od 4:2.

Ovo je prvi poraz malih Plemića u ovom natjecanju, a do sada su ubilježili pet pobjeda, te po jedan remi i poraz. Skupili su ukupno 16 bodova.

Za ekipu HŠK Zrinjski danas su nastupali: Luka Ćosić, Roko Krešić, Sandro Zovko, Domagoj Matić, Josip Buhovac, Lovro Škrobo, Ivan Miletić, Luka Kudić, Vito Avmedovski i Petar Bošnjak. Trener ekipe: Dragan Vrdoljak.