HŠK Posušje do boda na gostovanju kod Slobode

Sloboda Posušje

Nogometaši HŠK Posušje večeras su na gostovanju u Tuzli kod favorizirane Slobode osvojili vrijedan bod. Bila je ovo druga utakmica na klupi novog trenera Stipe Balajića koja je završena identičnim rezultatom 1:1. Podsjetimo, u prošlom kolu na Mokrom Docu Posušje je proteklog vikenda remiziralo s Rudarom iz Prijedora.

Povela je danas momčad Mladena Žižovića u sudačkoj nadoknadi prvo poluvremena. Dobro je ubacio Beganović, a loptu je dočekao Alić i poslao je u mrežu Posušaka.

Na poravnanje se čekalo do 71. minute. Josip Barišić je lijepo prošao po lijevoj strani dodao do Leke koji iz drugog pokušaja matira vratara Slobode Bukvića za 1:1 što će se ispostaviti kao konačan rezultat.

Ovom podjelom bodova Sloboda je ostala na trećem mjestu i sada ima 16 bodova, dok je Posušje na jedanaestoj poziciji sa 7 osvojenih bodova.