Hrvoje Barišić produžio ugovor sa Zrinjskim
HŠK Zrinjski Mostar potvrdio je kako je Hrvoje Barišić potpisao novi ugovor s klubom, prema kojem će dres Plemića nositi do ljeta 2028. godine.
Iskusni branič jedan je od dugogodišnjih lidera momčadi, a u dresu s lentom do sada je upisao 259 službenih nastupa i osvojio deset trofeja. S Plemićima je pet puta bio prvak Bosne i Hercegovine, tri puta je osvojio Kup BiH, a dva puta Superkup BiH.
Barišić je službeni debi za Zrinjski upisao kao 22-godišnjak, u travnju 2013. godine, u pobjedi protiv Slavije rezultatom 2:1. Nakon osvojenih naslova prvaka 2014. i 2018. godine, u Mostar se treći put vratio u ljetnom prijelaznom roku 2021. godine.
Uslijedilo je pet trofejnih sezona u kojima je bio jedan od ključnih igrača momčadi koja je ispisivala zlatne stranice klupske povijesti, kako na domaćoj, tako i na međunarodnoj sceni.
„Hrvoje, želimo ti puno zdravlja, sreće i novih trofeja u našem dresu. Nastavimo zajedno pisati nove stranice povijesti“, poručili su iz HŠK Zrinjski.