HRVATSKA U PROBLEMIMA UOČI TURSKE Dalić nakon Brune Petkovića ostao i bez drugog napadača

Marko Livaja
Ante Čizmić/CROPIX

Hrvatska nogometna reprezentacija otputovat će u ponedjeljak u Tursku bez dvojice napadača Marka Livaje i Brune Petkovića, priopćio je Hrvatski nogometni savez (HNS) u nedjelju.

Petković je uoči okupljanja zadobio ozljedu koljena, a usprkos naporima liječničke službe, neće moći konkurirati za susret protiv Turske u utorak 28. marta u Bursi.

U Tursku zbog ozljede neće putovati niti Marko Livaja, koji je u susretu protiv Walesa zadobio udarac tijekom prvog poluvremena, a zbog kojeg je morao izaći iz igre početkom nastavka, prenosi Hina.

Hrvatska je u prvom susretu remizirala protiv Walesa rezultatom 1:1 i to nakon što je u 93. minuti primila gol, pa će im u Turskoj biti prijetko potreban dobar rezultat

S druge strane, Turska je pobijedila Armeniju u gostima rezultatom 2:1.