FOTO/VIDEO  HERCEGOVAČKI DERBI Široki i Zrinjski podijelili bodove

HŠK Zrinjski- NK Široki Brijeg

Pred oko 1500 gledatelja večeras je na Pecari odigran hercegovački derbi u kojem su NK Široki Brijeg i HŠK Zrinjski podijeli su bodove.

Gledatelji na Pecari mogli su vidjeti jednu borbenu i čvrstu utakmicu kako i dolikuje pravom derbiju.

Mreže su mirovale do 25. minute, a onda nakon što je Zlomislić obranio stopostotnu šansu Bilbiji, lopta se odbija do Miloša Filipovića koji efektno pogađa za slavlje Mostaraca.

No, to slavlje nije dugo trajalo. U 35. minuti nakon centaršuta Josipa Barišića na drugoj stativi loptu dočekuje kapetan Plavih Dino Ćorić i šalje loptu iza leđa Horkaša za 1:1.

Do kraja poluvremena nismo mogli vidjeti ništa uzbudljivo te se rezultatom 1:1 odlazi na odmor.

U nastavak Široki ulazi konkretnije. U 67. nakon jedne dobre akcije lopta završava iza leđa mladog Horkaša, no gol je poništen zbog zaleđa. Čini se kako je odluka suca bila ispravna.

Do kraja susreta gledali smo dominaciju Širokog ali samo u posjedu lopte, bez većih i izglednijih prilika te susret završava podijelom bodova.