VIDEO  Hajduk i Velež remizirali na Poljudu

Hajduk Velež
HNK Hajduk

Nogometaši Hajduka i Veleža danas su na Poljudu remizirali u prijateljskom susretu odigravši rezultatom 1:1. Bila je ovo druga pripremna utakmica Hajduka pred nastavak prvenstva (u prvoj su svladali Široki Brijeg 2:1), dok je Velež tek na početku svojih priprema.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli pogotke. Splićani su bili nešto konkretniji, a i Velež je imao svoje prigode, no mreže su ostale mirovati.

Do vodstva dolazi Hajduk u 59. minuti. Jako lijepu asistenciju Lukasa Grgića u pogodak je pretvorio, a tko drugi nego Marko Livaja.

No, Velež nije želio s Poljuda otići neporažen. Nakon jedne greške u obrani Hajduka, lopta u 89. minuti dolazi do Pršeša koji je šalje iza leđa 17-godišnjeg vratara Hajduka Tonija Silića za konačni rezultat 1:1.