GOŠK sve dalje od povratka u Premijer ligu, drugi klub iz Hercegovine pobjegao na četiri boda prednosti

GOŠK Gabela, FK Igman, Prva liga Federacije
GOŠK

Nogometaši GOŠK-a sve dalje su od povratka u Premijer ligu. Naime, igrači koje je danas po prvi put s klupe poveo Denis Ćorić remizirali su u Goraždu protiv istoimenog domaćina odigravši susret rezultatom 1:1.

Do vodstva je GOŠK došao u 56. minuti kada je mrežu domaćih pogodio Bošković na asistenciju Vege.

Taj rezultat stajao je sve do 88. minute kada je za domaće dosuđen jedanaesterac. Siguran izvođač bio je Hrelja koji je GOŠK još više udaljio od cilja, a to jer povratak u najviši rang natjecanja.

Da stvar bude gora po momčad iz Gabele vodeći Igman je slavio na gostovanju kod Tomislava pobijedivši rezultatom 1:2. Momčad iz Konjica GOŠK-u sada bježi četiri boda, a samo su četiri kola do kraja.