Golijada na Mokrom Docu, bodovi ostali u Posušju

hšk posušje,premijer liga BIH natjecanje,sloga doboj
HŠK Posušje

Nogometaši HŠK Posušja danas su u okviru 5. kola Premijer lige na svom terenu svladali momčad Sloge i osvojili tri vrijedna boda.

Poveli su domaći u 9. minuti kada je mrežu gostiju pogodio branič Kenan Horić.

No, do kraja prvog poluvremena Sloga dolazi do poravnanja. U 36. minuti pogodio je Kulenović.

U nastavku gledamo dominaciju Posušja koja se naplatila u 66. minuti. Pogodio je za novo vodstvo domaćih Milanović.

U 85. minuti Posušje rješava pitanje pobjednika. Hanuljak je fantastično pogodio za 3:1.

Do kraja utakmice gosti su uspjeli samo ublažiti poraz. U 90. minuti Kulenović je postigao svoj drugi pogodak.

Nakon ove pobjede Posušje se sada s četiri boda nalazi na devetom mjestu, dok je Sloga sedma s istim brojem bodova.

U sljedećem kolu Posušje gostuje kod odlične ekipe Tuzla City, dok će Sloga na gostovanje na Pecaru.