VIDEO  FUTSAL Pobjeda Brotnja u Livnu, vratari oba kluba spriječili efikasniju utakmicu

Seljak Brotnjo
Screenshot

U zaostaloj utakmici 3. kola Premijer futsal lige, futsaleri Brotnja večeras su na gostovanju u Livnu svladali Seljak rezultatom 1:2. Bila je to utakmica s pregršt prilika za obje ekipe i samo su vratari oba kluba zaslužni što večeras nismo vidjeli više pogodaka.

Poveli su Čitlučani u ranoj fazi utakmice preko Zvonimira Ćavara. Igrala se 3. minuta, kada je prema vratima domaćih pucao Anđel Čolak, a loptu je u mrežu skrenuo Ćavar za vodstvo gostiju.

Poravnanje je stiglo u 7. minuti. Iz jednog prekida Semren je na drugoj vratnici pronašao Čečuru koji je pogodio mrežu Dujmovića

Brotnjo do pobjede stiže u nastavku točnije u 35. minuti kada mrežu odličnog Kujundžije pogađa Marin Suton i donosi pobjedu svojoj momčadi.