FOTO  Široki slavio nad Modričom

Nogometaši trenera Karačića iako pod velikim pritiskom i imperativom pobjede u utakmicu ulaze s velikim htijenjem za pobjedu. Bodreni od vjernih Škripara koji nisu okrenuli leđa svom klubu zbog lošijeg starta, domaća momčad je odmah na početku pritiskala prema golu Bojana Tripića želeći se dokopati ranog vodstva. Ta nakana im i uspijeva u 19. minuti kad Šilić pogađa mrežu gostiju iz slobodnog udarca s nekih dvadesetak metara. Majstor prekida i ovaj put puca jako i precizno što je naravno bilo neobranjivo za gostujućeg golmana. Škripari slave, a pritisak u glavama Karačićeve momčadi popušta. Redaju se još neke prilike ali mreža golmana Tripića miruje. A onda jedna akcija preko Ivankovića do Varee koji se odlično snalazi u šesnaestercu gostiju i zabija za 2:0.

Drugo poluvrijeme, domaći nogometaši igraju dosta pažljivo kako ova dugo očekivana pobjeda ne bi došla u pitanje. Na radost domaćih navijača Široki bez većih problema dovodi utakmicu do kraja i upisuje tri boda.