FOTO  HNK Branitelj-RNK Split 1:0

Oko stotinjak gledatelja gledalo je zanimljiv meč u kome je HNK Branitelj bio bolji protivnik, te je na kraju slavio rezultatom 1:0.

HNK Branitelj nastupio je u slijedećem sastavu:

Pandža, Rogić, Dragičević, Aničić, Klapka, Margeta, Zovko,  Bebanić, Eminović,  Ferenc i Suton. Još su igrali: Pehar, Jurić, Ćosić, Ivić, Slišković i Morić. Trener Denis Zovko.

RNK Split je izveo slijedeći sastav:

Zagorac, Grizelj, Milović, Šušić, Dam. Rašić, Lojić, Tešija, Obilinović (od 46. J. Serdarušić) , Žužul, Ćapin, Parać (od 66. su još igrali: Marčić, Vidić, Križanac, Budiša, Vitaić, Šimić, M. Pehar, Erceg, Golubović). Trener Ivan Katalinić.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Suton u 30. minuti, a Branitelj je imao još nekoliko prigoda. Vrijedi istaći vratnicu u 56. minutu, a Split je jedinu pravu prigodu imao u 82. minuti, ali je vratar Branitelja dobro intervenirao.