FOTO  FK Slavija-HŠK Zrinjski 0:1

Stadion HŠK Zrinjski, FK Slavija
Plemići su istrčali u slijedećem sastavu:

Karačić, Čolić, Graovac, Katanec, Stojkić, Petrak, Žeravica, Arežina, Zakarić, Filipović i Mešanović.

Igrala se 40. sekunda kada je Zakarić postigao pogodak za Zrinjski. Nakon vodstva Plemići su kontolirali igru i rezultat, a domaćin nije stvorio neku priliku kojom bi mogao poravnati rezultat. Poluvrijeme je završilo rezultatom 0:1.

U drugom dijelu slična situacija kao u prvom, ali ovaj puta su domaći imali svoje prilike, ali Karsčić je sjajno čuvao svoja vrata. Trener Marinović prvo je u igru ubacio Todorovića umjesto Filipovića, a zatim i Stojanovića umjesto strijelca Zakarića.

Desetak minuta prije kraja prigodu dobija i Tomić koji ulaze umjesto Arežine. U 82. minuti sjajnu šansu imao je Todorović, ali ostalo je 0:1. u 85. minuti i Stojkić ima šansu, ali rezultat se ne mijenja. Slavija ima odličnu šansu u trećoj minuti sudačke nadoknade, ali rezultat ostaje isti.

I ovaj puta Zrinjski je imao veliku potporu s tribina gdje su se smjestili Ultrasi.

Nakon ove utakmice Zrinjski se vratio na čelo ljestvice koje je jučer kratko prepustio Slobodi.