FOTO  FK Sarajevo-HŠK Zrinjski 1:0 - 09.05.2015

FK Sarajevo iz Sarajeva, Stadion HŠK Zrinjski

FK Sarajevo: Delač, Stojčev, Velkoski, Tatomirović, Duljević, Benko, Berberović, Kallasi, Cimirot, Puzigaća i Bilbija.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radulović, Graovac, Crnov, Šćepanović, Blaić, Stojkić, Todorović, Mevlja, Nikolić i Petrak.

Prvo poluvrijeme Zrinjski je imao više od igre, ali mreže su mirovale. U drugom dijelu igra je dobila na tempu, a prvu izmjenu je napravio Zrinjski kada je Petraka zamijenio Muminović. U 60 minuti Todorović je imao priliku utakmice, ali lopta je otišla tik pored vrata Delača.

U 65 minuti još bolja prigoda za Zrinjski, ali Muminović, Crnov i Stojkić nisu uspjeli završiti odličnu akciju.

I u nastavku bolja igra Zrinjskog, Sarajevo ipak dolazi do pogotka. Strijelac je bio Benko. U zadnjoj minuti Nikolić pogađa stativu, a u nadoknadi šutira direktno u Delača i utakmica završava pobjedom Sarajeva 1:0.