FOTO  FK Mladost-HŠK Zrinjski 2:2

Stadion HŠK Zrinjski, Fk Mladost Doboj Kakanj
Nogometaši HŠK Zrinjski gostovali su danas kod FK Mladost u Doboju kod Kaknja.

Plemići su tražili pobjedu u ovoj utakmici kako bi zadržali priključak za vodećim Sarajevom, a i domaćini su imali svoju računicu da svladaju aktualnog prvaka BiH.

FK Mladost: Velić, Hreljić, Horić, Welbeck, Guzina, Arežina, Anđušić, Bojo, Asani, Atajić, Isaković.

HŠK Zrinjski: Brkić, Čurjurić, Galić, Barišić, Čirjak, Pezer, Marković, Rugašević, Jakovljević, Mandić, Mujagić.

Plemići su došli do vodstva u 19 minuti preko Mandića. Desetak minuta kasnije domaću su poravnali preko Guzine.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

Zrinjski dolazi do vodstva 1:2 u 52. minuti. Strijelac je Čirjak iz slobodnog udarca.

Mogao je Zrinjski do povećanja vodstva preko Mandića, a malo zatim i domaći do poravnanje preko Arežine, ali rezultat je ostao 1:2.

Mladost dolazi do poravnanja u 79. minuti iz kaznenog udarca preko Atajića. Prethodno je Jakovljević zaustavio loptu rukom i dobio crveni karton.

Zrinjski je mogao do 3 boda u sudačkoj nadoknadi, ali je Čurjurić iz kaznenog udarca pogodio stativu.

Utakmica je završila  rezultatom 2:2.