VIDEO  FANTASTIČNI ANTE Rebić na asistenciju Ibrahimovića postigao odličan pogodak u pobjedi Milana

Ante Rebić, AC Milan
Afp
  1. U 34. kolu Serie A, Milan je na San Siru ugostio Bolognu. Slavili su igrači Milana rezultatom 3:1.

Već u 10. minuti susreta domaći su poveli preko mladog Alexisa Saelemaekersa. U 24. minuti već je 2:0, a strijelac je ovog puta Hakan Calhanoglu koji u posljednje vrijeme igra u odličnoj formi.

Odličnu predasistenciju imao je Ante Rebić kod ovog pogotka, koji je petom uposlio Hernandeza, a ovaj loptu šalje za Calhanoglua koji je sprema u mrežu.

I dok se očekivao sučev zvižduk i odlazak na odmor u 44. minuti nadu gostima daje Takehiro Tomiyasu.

No, u nastavku u 57. minuti sve dvojbe je riješio fantastični Ante Rebić. Na asistenciju Zlatana Ibrahimovića, Rebić okretom odlično vara svog čuvara i ostavlja konačnih 3:1.