DRAMA U RUMUNJSKOJ Futsal reprezentacija BiH korak bliže Euru

Futsal reprezentacija BiH
Futsal BiH/Agencije

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine korak su bliže plasmanu na Europsko prvenstvo. Izabranici Ive Kreze večeras su u dramatičnoj utakmici svladali Rumunjsku u Bukureštu rezultatom 2:3.

Prvo poluvrijeme Bosna i Hercegovina odigrala je odlično te na odmor otišla s dva gola prednosti, a oba pogotka postigao je kapetan Anel Radmilović

U nastavku domaći se ipak vraćaju, najprije preko Paula Ferreire u 25. minuti, da bi četiri minute prije kraja utakmice rezultat poravnao Matei. No, nekih 90 sekundi prije posljednjeg zvuka sirene fantastičan pogodak postiže Srđan Ivanković za veliko slavlje BiH.

Sljedeći susret BiH ponovno igra s Rumunjskom za šest dana, ovog puta na domaćem terenu u Zenici.