DERBI U ČITLUKU Odlični Kahvedžić hatt-trickom za tri minute riješio pitanje pobjednika

MNK Brotnjo - Mostar Stari Grad
hercegovina.info

FC Mostar Stari Grad Staklorad večeras je u derbiju 10. kola Premijer futsal lige BiH u Čitluku svladao Brotnjo rezultatom 1:4.

Utakmica je to bila u kojoj su Mostarci kontrolirali susret tijekom svih četrdeset minuta. Pitanje pobjednika riješio je večeras odlični Nermin Kahvedžić hatt-trickom u svega tri minute na samom početku utakmice.

Precizan je pivot Mostaraca bio u 3., 4., i 6. minuti.

S druge strane Brotnjo je imao nekoliko izglednih prilika, no Galić je bio dobro raspoložen na vratima.

U nastavku Brotnjo ipak ulazi nešto konkretnije. No, prvi pogodak opet upisuju Mostarci. Precizan je bio kapetan Marijo Aladžić u 29. minuti.

Domaći su u drugom poluvremenu imali veliki broj prigoda preko Sutona, Pehara, Markića, Grbešića, ali Stanislav Galić je bio nesavladiv. Prijetili su i gosti iz svih 'oružja', ali i Andrijano Dujmović na drugoj strani bio je raspoložen.

No, ipak u samoj završnici, točnije u 39. minuti Marin Suton je ipak uspio jednu loptu poslati iza leđa Galića za konačnih 1:4.