VIDEO  De Gea primio još jedan nevjerojatan gol. Sve je krenulo iz mrtvog kuta...

De Gea

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u 4. kolo FA Cupa pobijedivši Everton na Old Traffordu rezultatom 3:1, a susret je obilježila i nesvakidašnja greška golmana Crvenih đavola Davida De Gee.

Brazilac Antony je u 4. minuti postigao vodeći pogodak za domaće, da bi u 14. minuti izjednačio branič Conor Coady uz svesrdnu pomoć De Gee.

Igrač Evertona je uputio jedan naizgled bezazlen udarac gotovo iz mrtvog kuta, a De Gea je reagirao na nevjerojatan način i koljenima pokušao odbiti loptu dok je bio uz stativu, piše Klix.

Lopta mu je prošla kroz noge i odbila se do Conora Coadyja, koji je s manje od metar pogodio za 1:1.

Inače, De Gea je ušao u povijest tima s Old Trafforda, pošto je dospio na deseto mjesto na listi igrača s najviše nastupa ikada u dresu Uniteda (511). Coady je bio strijelac i trećeg gola na utakmici, ali je u 52. minuti, na njegovu žalost, skrenuo loptu u vlastitu mrežu, nakon ubačaja Rashforda.

Konačnih 3:1 u 97. minuti iz penala postavio je Rashford.