FOTO/VIDEO  CO liga U11: Remi nogometaša Zrinjskog i Veleža

CO liga

Mladi nogometaši HŠK Zrinjski danas su odigrali dvije utakmice CO Lige U-11.

Prva na rasporedu bila je gradski derbi HŠK Zrinjski i FK Velež. U zanimljivoj i tvrdoj utakmici prvi pogodak su postigli mali nogometaši Veleža, da bi Plemići uspjeli izjednačiti, te je krajnji rezultat utakmice glasio 1:1.

U drugoj utakmici sastali su se mali nogometaš Zrinjskog i nevesinjskog Veleža. Zrinjski je u prvom poluvremenu uspio postići pogodak, ali su nogometaši iz Nevesinja u drugom poluvremenu igrali dosta bolje i uspjeli izjednačiti. Krajnji rezultat glasio 1:1.

Nogometaši Veleža iz Nevesinja imali su nekoliko odlični prilika i da dođu do sva tri boda, ali napadači ovoga kluba očito nisu imali svoj dan.

Za HŠK Zrinjski danas su nastupili: Luka Ćosić, Roko Krešić, Lovro Škrobo, Marko Palac, Sandro Zovko, Domagoj Matić, Josip Buhovac, Ivan Miletić, Ivano Vasilj, Lovro Bilić, Marko Drežnjak, Robert Tomić, Vito Avmedovski, Petar Bošnjak i Tomislav Begić.

Treneri ekipe: Dragan Vrdoljak i Marin Jovanović.