FOTO  Četiri pogotka Bilbije za veliku pobjedu Zrinjskog nad Zvijezdom

Stadion HŠK Zrinjski, fk zvijezda 09
HŠK Zrinjsi je utakmicu dočekao kao apsolutni favorit, i Plemići su bili pod imperativom pobjede kako si s tri boda priključili vrhu ljestvice.

Gosti su u Mostar došli kao zadnji na ljestvici, i ambicije su im bile da se kući vrate nepotaženi.

Utakmicu je došlo pogledati oko 2000 navijača, a ovaj puta Zrinjski je istrčao u slijedećem sastavu:

Brkić, Galić, Barišić, Čirjak, Bekrić, Jović, Pezer, Marković, Hairlahović, Rustemović, Bilbija.

Trener gostiju na teren je poslao slijedeće nogometaše.

Zvijezda 09: Dejanović, S. Filipović, Krajišnik, Tripković, Zlatković, Tojčić, M. Filipović, Osmanagić, Škahić, Babić, Govedarica.

Bilbija u osmoj minuti pogađa za vodstvo Plemića od 1:0. Nakon odlične akcije igrača Zrinjskog,u 31. minuti, Bekrić postiže pogodak za vodstvo Plemića od 2:0.

Prvi dio završio je rezultatom 2:0.

Nakon asistencije Čirjaka, Bilbija u 55. minuti pogađa za 3:0.

U 60. minuti Zvijezda 09 smanjuje na 3:1, a pogodak je postigao Govedarica.

Ponovno Bilbija pogađa za svoj večerašnji hat-trick i dovodi Plemiće u vodsto rezultatom 4:1.Nakon asistencije Bekrića, Bilbija pogađa za vodstvo od 5:1.

U 82. minuti gosti smanjuju na 5:2.

Utakmica je završila pobjedom Zrinjskog 5:2