VIDEO  Brotnjo slavio u Banja Luci i privremeno se izjednačio s Mostar Starim Gradom na prvom mjestu

MNK Brotnjo večeras je u 5. kolu Premijer futsal lige BiH upisao četvrtu pobjedu u nizu. Igrači Tomislava Bevande večeras su na gostovanju kod KMF Policajac u Banja Luci slavili s uvjerljivih 0:5.

Bila su to dva različita poluvremena. I dok je prvo završeno bez pogodaka, u drugom su Čitlučani uspjeli postići čak njih pet.

Mrežu Policajca načeo je Zvonimir Ćavar u 26. minuti. Na 0:2 povisio je Marin Suton samo tri minute kasnije.

Taj rezultat na semaforu je staja do dvije minute prije kraja susreta, a onda je Brotnjo uspio postići još tri pogotka. Najprije je za 0:3 u 38. minuti susreta zabio Marin Šunjić, da bi u posljednjoj minuti utakmice čak dva pogotka upisao Luka Pehar.

Ovom pobjedom Brotnjo se privremeno izjednačilo na vrhu s FC Mostar Stari Grad Staklorad te sada ima 12 bodova, no Mostarci imaju utakmicu manje, koju igraju sutra protiv Centra na svom parketu.