FOTO  Brotnjo i Seljak podijelili bodove, Zrinjski poražen u Tuzli

MNK Brotnjo MNK Seljak

U okviru 12. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine Brotnjo i Seljak večeras su remizirali u Čitluku odigravši rezultatom 4:4 u vrlo uzbudljivoj utakmici.

Vidjeli smo večeras u GSD u Čitluku dva različita poluvremena. Prvo je pripalo domaćima koji su dopadljivom i dobrom igrom na odmor otišli s velikom prednošću od 4:1. Po dva puta su pogađali večeras odlični Luka Pehar i Ante Grbešić, dok je za goste precizan bio Semren.

U nastavku inicijativu preuzimaju gosti. Ona im se najprije isplatila u 24. minuti kada je mrežu domaćih pogodio Darko Ivanković. Samo tri minute kasnije precizan je iz slobodnog udarca Nikola Ivković.

Nakon toga kreće pritisak gostiju koji se isplatio u 37. minuti kada mladi Frano Maleta efektno pogađa za konačnih 4:4.

Od ostalih susreta koji su se igrali danas HFC Zrinjski je poražen na gostovanju u Tuzli kod Bosne Kompred rezultatom 3:2 , dok je Sloga minimalno svladala Policajaca u gostima rezultatom 0:1 pogotkom Turića.

U Tuzli su za domaće precizni danas bili Ramić te dva puta Spahić, dok su za Plemiće golove postigli Darko Raguž i Adnan Kalajdžić.

Sutra se još sastaju GFC Sarajevo i Kaskada dok će u derbiju kola u Tuzli igrati Salines i Mostar Stari Grad.