FOTO/VIDEO  Borcu samo bod kod Leotara

Leotar Borac

U utakmici 13. kola Premijer lige BiH nogometaši trebinjskog Leotara i Borca iz Banja Luke podijelili su bodove odigravši susret rezultatom 1:1. Iako je Borac slovio za velikog favorita te od 72. minute imao i igrača više nakon isključenja Perišića, ipak nije uspio doći do tri željena boda.

Leotar je poveo u 24. minuti. Nakon ubacivanja Perišića, Đurić dodaje do Dejana Maksimovića koji pogađa za 1:0.

U samoj završnici prvog djela domaći su imali odličnu prigodu za povećanje vodstva, ali udarac Aćimovića s gol crte čisti Lukić.

Početkom nastavka Borac odmah dolazi do poravnanja. Tek što je ušao u igru Vušurović je vratio stvari na početak. Dojam je bio da je nogometaš Borca bio u zaleđu, no pogodak je priznat.

U 72. minuti nakon gužve na terenu drugi žuti karton kod domaćih je dobio Marko Perišić, te je Leotar ostao s igračem manje na terenu. No, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te je susret završio bez pobjednika. Ovom podjelom bodova Leotar je došao do svog 18 boda te se nalazi na petom mjestu, dok Leotar ima tri boda manje na sedmoj poziciji.