VIDEO  Borac slavio u europskoj utakmici, 'Lešinari' se tukli međusobno, pa s policijom

FK Borac Banja Luka,Lešinari,konferencijska liga ,navijački neredi,NS BIH,navijači,gostovanja
MONDO

Nogometaši Borca slavili su danas u prvoj utakmici prvog pretkola Konferencijske lige protiv B36 Torshavn s Farskih Otoka rezultatom 2:0 te tako na uzvrat nose lijepu prednost i velike izglede za prolazak u sljedeću fazu natjecanja.

Borac je poveo u 37. minuti. Pucao je Zakarić, a lopta se odbila do Tatara koji postiže svoj prvijenac za Borac.

Rezultat 1:0 na semaforu je stajao sve do 84. minute, a onda Piščević glavom matira gostujućeg vratara za konačnih 2:0.

Budući da je Gradski stadion Banja Luka pod rekonstrukcijom, utakmica se igrala u Modriči na stadionu 'Milan Jelić. Istu su obilježili navijački neredi. Naime, navijači Borca 'Lešinari' sukobili su se s policijom.

Sukob nije dugo trajao, no sigurno je kako će Borac on jako skupo koštati kada dođe kazna od UEFA-e.