BORAC PRVI FINALIST KUPA Čeka boljeg iz susreta Zrinjskog i Sloge

Borac Široki Brijeg Kup
NK Široki Brijeg

Nogometaši Borca prvi su finalisti Kup-a Bosne i Hercegovine. Igrači Vinka Marinovića pobjedili su večeras na Gradskom stadionu u Banjoj Luci u polufinalnom uzvratnom susretu Širokog Brijega s 2:1.

Poveo je oslabljeni Široki Brijeg večeras preko Matića u 69. minuti. No, radost gostiju kratko je trajala. Već u 75. minuti rezultat je poravnao Fičović.

Do pobjede i potvrde prolaska u finale Borac je stigao u samoj završnici utakmice kada je precizan bio Hrelja.

Podsjetimo, Banjalučani su i u prvom susretu, odigranom 3. travnja u Čitluku, slavili s 3:1.

Borac tako u finalu čeka boljeg iz susreta Zrinjskog i Sloge koji se sastaju sutra od 18 sati pod Bijelim Brijegom. U prvom susretu u Modriči nije bilo pogodaka.

Žrijebanje domaćina prvog susreta finala bit će obavljeno u četvrtak, 18. travnja.