FOTO/VIDEO  BODOVI IDU U BANJU LUKU Borac svladao Široki Brijeg u Čitluku

Široki Brijeg Borac

U utakmici 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Borac je u Čitluku svladao Široki Brijeg 1:2 i nastavio pohod na naslov prvaka.

Počelo je šokantno za domaće. Nakon jednog duela vratara Širokog Puljića i Jakova Blagaića sudac Kesić pokazao je na bijelu točku. Uslijedili su brojni prosvjedi domaćih igrača, ali uzalud. Siguran realizator najstrože kazne bio je Nišić.

Tri minute kasnije penal su tražili i domaći nakon što je srušen Klan, ali sudac je pokazao da se igra dalje.

U 12. minuti pucao je Kpan dobro za Široki, ali je pogodio vanjski dio mreže.

Nakon toga dvije prilike za Borac je imao Vuković. Jedan udarac je završio pokraj vrata, a drugi je dobro obranio Puljić.

U 38. minuti vidjeli smo sudar Chinedua i vratara gostiju Miloševića. Obojici se morala ukazati pomoć.

U posljednjim trenucima prvog dijela dobro je potegao Ćavar, ali siguran je Milošević.

Početak nastavka donosi dobar udarac Vukovića i odlični obranu Puljića.

U 55. minuti Široki dolazi do poravnanja. Ubacio je Ćavar, a Mamić glavom matirao Miloševića.

Minutu kasnije slobodan udarac za Borac. Veliki su prosvjedi bili domaćih igrača i navijača. Vuković je pogodio živi zid.

U 58. minuti Borac ponovno vodi. Ubacio je Blagaić iz kornera, loše reagirala obrana gostiju, a Jurilj pogodio za novo vodstvo svoje momčadi.

U 82. minuti Puljić odlično reagira nakon pokušaja Makarića.

Četiri minute kasnije burni prosvjedi domaći. Herrea je srušio Bagarića na "skraćenom korneru", no sudac pokazuje da se igra dalje.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i bodovi idu za Banju Luku.