FOTO  Bilbija i Škrbić pogodili za novu pobjedu Zrinjskog

Zrinjski - Sloboda
U 21. kolu Premijer lige nogometaši Zrinjskog pobijedili su Slobodu iz Tuzle s 2:0.

S drugom pobjedom u nastavku sezone Plemići su stigli do trećeg mjesta na ljestvici s pet bodova zaostatka za vodećim Sarajevom koje je u Banja Luci s 2:0 svladalo Borac.

Zrinjski je protiv Slobode stigao do vodstva nakon 18 minuta igre. Filipović je upisao asistenciju za pogodak Bilbije. Devet minuta kasnije Bilbija je u ulozi asistenta, a strijelac je Škrbić.

Nastavak susreta nije ponudio puno prigoda, a gosti su imali nešto veći posjed lopte.

Najbolju šansu Sloboda je propustila u samoj završnici susreta kada je Horkaš spasio Zrinjski.

Zrinjski: Horkaš, Tičinović, Jakovljević, Stojkić, Barbarić, Čirjak, Zlomislić, Filipović (od 70. Mišković), Zec, Škrbić, Bilbija (od 46. Jajalo).

Sloboda: Golubović, Salihović, Beganović, Husejinović, Bekrić, Bekić, Hajdarević, Marinković, Stojanović, Maksimović, Mujagić.