BIH DOŽIVJELA DEBAKL KOD LUKSEMBURGA Počasni pogodak postigao bivši nogometaš Zrinjskog

Luksembur BiH
NS BiH

Reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u 9. kolu skupne J kvalifikacija za Europsko prvenstvo doživjela pravi debakl u Luksemburgu od kojeg je izgubila s 4:1.

Poveli su domaći već u 6. minuti preko Olsena. Za 2:0 pogodio je Rodrigues iz penala u 30. minuti.

Kažimo kako je penalu prethodio prekid kojeg su izazvali navijači BiH koji su ubacili veći broj baklji u teren nezadovoljni NS BiH.

Neće po dobrom pamtiti svoj debi za reprezentaciju Nihad Mujakić koji je u 55. minuti postigao autogol za 3:0.

Do počasnog pogotka BiH dolazi u 94. minuti kada je nakon kornera glavom loptu u mrežu poslao Renato Gojković.

No, nekoliko trenutaka kasnije Luksemburg je uspio postići još jedan pogodak, a precizan je bio Rodrigues.