VIDEO  Bekrić lijepim pogotkom u 90. minuti odnio bodove "svom" Zrinjskom

Zrinjski Željezničar

U derbiju 17. kola mtel Premijer lige Bosne i Hercegovine Zrinjski je na svom terenu sinoć poražen od Željezničara rezultatom 1:2. Prvo poluvrijeme otišlo je na stranu Plemića, dok je u drugom bolja bila momčad Amara Osima.

Poveo je Zrinjski pogotkom Bilbije u 29. minuti susreta na odličnu asistenciju Josipa Ćorluke.

Plavi s Grbavice izjednačili su u 58. minuti preko Luke Miletića, koji je glavom pogodio mrežu Brkića nakon udarca iz kuta Bekrića.

Upravo se Bekrić u 90. minuti pobrinuo za pobjedu svoje momčadi, kada je lažnjakom prevario Zlomislića te neobranjivo pogodio za 1:2.

Bekrić je za Zrinjski nastupao od veljače 2018. godine do rujna 2019. Prilikom pogotka Bekrić nije želio slaviti iz razloga što je u Mostaru proveo lijepe trenutke i bio odlično prihvaćen, kako je rekao nakon utakmice.