VIDEO  Antonio Prskalo postigao sjajan prvijenac u dresu hrvatskog kluba

Šibenik Croatia Zmijavci
Hrvoje Jelavić/PIXSELL

Nogometaši Šibenika u 20. kolu Prve nogometne lige Hrvatske, na Šubićevcu su svladali Croatiju iz Zmijavaca rezultatom 2:1.

Igrači Marija Carevića poveli su pogotkom Ivana Božića u 11. minuti susreta. Toševski je dobro primio jednu dubinsku loptu, okrenuo se i proslijedio je do Ivana Božića koji pogađa za vodstvo svoje momčadi.

Do drugog pogotka Šibenčani su stigli u nastavku, u 50. minuti. Ponovno je lopta stigla do Toševskog, ponovno okreće svoje čuvare, a lopta po drugi put dolazi do Božića koji pogađa za 2:0 i svoj osmi pogodak sezone.

U 93. minuti do pogotka su stigli i gosti. Nakon gužve pred domaćim vratima, obrana Šibenika pokušava izbiti loptu i svog kaznenog prostora, ali onda dolazi samo do Antonija Prskala koji lijepo pogađa za konačnih 2:1.

Ovo je prvijenac mladog Prskala u dresu Croatije koji je ove zime stigao u Zmijavce na posudbu iz Zrinjskog.

Podsjetimo, 19-godišnji Prskalo produžio je ugovor s mostarskim klubom do 2026. godine, a potom otišao na posudbu kako bi imao što veću minutažu.