VIDEO  Agonija Veleža se nastavlja, Sloga uvjerljivo svladala 'Rođene'

U 8. kolu Premijer lige BiH nogometaši Sloge uvjerljivo su svladali Velež rezultatom 3:0.

Tijekom cijelog susreta Sloga je bila bolji protivnik, a prva nagrada stigla je u 43. minuti. Pucao je Kulenović, obranio Bogdanović ali lopta se odbija do Krstovskog koji je šalje u mrežu za vodstvo domaćih..

U 52. minuti utakmice Sloga dolazi do drugog pogotka. Sada je Krstovski bio u ulozi asistenta. Lijepo je ubacio, a Milaković glavom loptu šalje u mrežu Veleža.

Sloga do trećeg pogotka dolazi u 81. minuti. Milaković je asistirao za Jankovića koji pogađa za konačnih i velikih 3:0.

Nakon ove utakmice Velež je ostao na devetom mjestu sa samo šest bodova iz šest utakmica (dvije utakmice manje), dok je Sloga sada na trećem mjestu s 11 osvojenih bodova iz sedam utakmica (jedna utakmica manje).