12. KOLO Posuške nogometašice nadigrale Čitlučanke

ŽNK Brotnjo i ŽNK Inter
ŽNK Inter

Utakmicama 12. kola započeo je drugi dio sezone 1. ženske nogometne lige Federacije Bosne i Hercegovine u sklopu kojeg je Ženski nogometni klub 'Inter' gostovao kod 'Brotnja'.

Na stadionu Bare u Čitluku u derbiju kola nastavljena je dominacija Posušanki u međusobnim dvobojima. 'Žuto-crne' su slavile rezultatom 1-2.

'Inter' je bolje otvorio utakmicu i poveo u 13. minuti golom Katarine Ljubić, ali 'Brotnjo' do kraja prvog dijela dolazi do izjednačenja. Bolju igru Posušanke su okrunile u 76. minuti, a za pobjedu Posušanki i zabila je Marta Landeka.

Ovom pobjedom 'Inter' je ostao u borbi za sami vrh i plasman u Premijer ligu, sada imaju 25 bodova odnosno osam pobjeda, jedan remi i jedan poraz. Bod više ima FK 'Sloboda' koja je danas s minimalnih 1:0 bila bolja od Sarajeva.