FOTO  Mostarci nisu imali milosti, Slogu ispratili s čak 11 pogodaka u mreži

FC Mostar Stari Grad Sloga

U zaostaloj utakmici 3. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine Igrači FC Mostar Stari Grad Staklorad uvjerljivo su svladali momčad Sloge Gornji Vakuf-Uskoplje rezultatom 11:2.

Cijeli susret bio je jednosmjerna ulica i gosti večeras nisu imali puno šansi.

Poveli su Mostarci već u 3. minuti pogotkom Goste, da bi šest minuta kasnije na 2:0 povisio Bilal Jelić. U 13. minuti i gosti dolaze do pogotka kada za 2:1 pogađa Emir Milanović. Minutu kasnije Gosto postiže svoj drugi pogodak za 3:1.

S dva pogotka u 14. i 18. minuti Marijo Aladžić diže prednost na četiri pogotka razlike, da bi samo minutu na 5:2 smanjio Vahid Halilović.

U 20. minuti Mostarci su postigli dva pogotka preko Rajčevića te sa 7:2 otišli na odmor.

U nastavku smo vidjeli još četiri pogotka domaćih.

Marijo Aladžić precizan je bio u 32. i 33. minuti, a u 34. svoj drugi pogodak postigao je Bilal Jelić. Pobjedu za Mostarce potvrdio je pogotkom u 38. minuti Marin Suton.

Ovom pobjedom Mostarci su zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice i sada broje deset bodova koliko ima i Radnik iz Bijeljine, dok je Sloga na deveta sa samo jednim bodom iz četiri utakmice.