FOTO  Mostar Stari Grad porazom od prvaka Srbije otvorio Ligu prvaka

FC Mostar Stari Grad Staklorad Loznica

FC Mostar Stari Grad Staklorad večeras je na svom parketu otvorio turnir glavne runde Uefine Lige prvaka porazom od Loznice.

Bolja od bh. prvaka bila je momčad prvaka Srbije Loznica rezultatom 2:1.

Loznica je u prednost došla u 9. minuti kada je mrežu domaćih pogodio Miloš Stojković. Pokušavali su Mostarci do poluvremena poravnati rezultat, no nije im to pošlo za rukom.

No, početkom nastavka Stari Grad se vraća u igru. Ukrao je igračima srpskog prvaka jednu loptu Nermin Kahvedžić te ju dodao do Bilala Jelića koji pogađa za poravnanje.

U 31. minut Loznica je ponovno u prednosti. Nisu Mostarci dobro ispratili Dudaa, a on je zakucao loptu u mrežu za konačnih 1:2.

U prvoj utakmici dana švedski prvak Orebro nadigrao je azerbajdžanski Araz rezultatom 5:2, iznenadivši tako klub koji je uoči početka turnira slavio za najvećeg favorita mostarske skupine.

Utakmice drugog kola igraju se u četvrtak, a sastaju se Loznica - Araz-Nakhchivana (od 17:30 sati) i Mostar SG – Orebro (od 20 sati).

Samo će se pobjednik skupine plasirati u elitnu rundu Lige prvaka.