VIDEO  MIRKO HRKAĆ POSTIGAO SJAJAN GOL Jednog čuvara 'posjeo na pod', drugog 'poslao u prazno', a onda odlično pogodio

Mirko Hrkać postigao sjajan gol protiv Torcide
MNK Square

U 4. kolu HMNL igrači dubrovačkog Squarea su remizirali na gostovanju u Splitu kod Torcide. Konačni rezultat na semaforu je bio 2:2 te je utakmica završena podjelom bodova.

Povela je Torcida već u 4. minuti preko Družijanića. Vodstvo domaćih trajalo je do samog konca prvog poluvremena, točnije do 19. minute kada su Dubrovčani su stigli do poravnanja.

Odličnim pogotkom je mrežu pogodio Širokobriježanin Mirko Hrkać. Hrkać je najprije lažnjakom jednog čuvara "posjeo na pod", zatim drugog poslao "u prazno", a onda sjajnim udarcem matirao vratara Torcide.

No, radost gostiju je kratko trajala. U istoj minuti prednost Torcidi vratio je Mišerda. Splićani su vodstvo imali do dvije minute prije kraja utakmice, a onda gosti stižu i do drugog pogotka. Hrkać je ovaj put imao ulogu asistenta, a strijelac za momčad iz Gospinog polja bio je Gordan Duvančić.

Nakon četiri odigrana kola Square je vodeća momčad prvenstva s 10 osvojenih bodova, dok je Torcida na sedmom mjestu i ima četiri boda.