VIDEO  Majstorije Luke Sutona imaju terapeutski učinak, David Barbarić kao Davor Šuker

Luka Suton
MNK Novo Vrijeme

MNK Novo Vrijeme iz Makarske u prvom je kolu proljetnog djela prvenstva 1. HMNL gostovo je kod Osijeka. Susret je završio podjelom bodova, a konačni rezultat glasio je 5:5.

Sjajnu utakmicu odigrali su Hercegovci u redovima Makarana Marin Sesar i Blago Gašpar koji su bili asistenti, dok su Luka Suton i David Barbarić na fantastične načine pogađali mrežu Osječana.

Za Novo Vrijeme su pogađali David Barbarić te po dva puta Luka Suton i Toni Jelavić. S druge strane za Osijek su precizni bili; Pandurević, Popović, Damjanović, Da Silva i Šalaj.

Poseban je bio pogodak Luke Sutona u 8. minuti kada je primio jednu dugu loptu, okrenuo se i iz voleja je zakucao pod gredu osječkog vratara.

"Gledanje snimke ovakvih majstorija mora imati terapeutski učinak", rekao je komentator utakmice.

Davida Barbarića usporedio je pak s Davorom Šukerom.

"U moru velemajstora svojih pet minuta zgrabio je i krakati Hercegovac David Barbarić i to sam protiv svih. Rolanje i završnica podsjetili su na najvećeg osječkog topnika u povijesti Davora Šukera", rekao je komentator.