VIDEO  'ZuBLOCK' Pogledajte kako je Ivica Zubac "zalijepio bananu" Bamu Adebayu

Ivica Zubac
Sam Navaro/USA TODAY Sports

LA Clippersi su doživjeli su poraz na gostovanju na Floridi. Bolji je bio Miami rezultatom 121-114. S obzirom da su na početku zadnje četvrtine imali zaostatak od 20 poena, rezultat po Clipperse i ne izgleda tako ružno.

Kod domaćih najbolji je bio Jimmy Butler s 26 ubačenih koševa, a tome je dodao devet asistencija i šest skokova. Bam Adebay ubacio je 20 poena uz 12 skokova i četiri asistencije.

Kod Clippersa je najbolji bio Luke Kennard. Ubacio je 23 poena, imao šest skokova i 5-11 za tri poena.

Naš Ivica Zubac je za 23 minute ubacio šest poena, a tome je dodao tri skoka, dvije asistencije, dvije izgubljene lopte i jednu blokadu. Upravo je njegova blokada Adebayu bila jedan od najljepših poteza večeri.