FOTO  ŽKK Zrinjski 2010- ŽKK Busovača 82:57

ŽKK Zrinjski 2010, žkk busovača

Gosti su pružili solidan otpor ali meč je na kraju okončan pobjedom plemkinja sa rezultatom 82:57.
Sami početak plemkinje su preko Katarine Pavlović otvorili jako dobro, no zakratko gosti se vraćaju u igru i u jednom trenutku prve četvrtine vode rezultatom 9:10. To je ujedno bilo i jedino vodstvo gostiju na utakmici. Nakon toga Ana Gakić odličnim razigravanjem ekipe vodi do ponovnog vodstva domaćih.

Odlična odbrana,borbenost i transformacija krasili su igru Karle Krasić ,Marije Kutleše i Martine Šego,dok se u napadačkom dijelu uz odličnu partiju Ane Gakić tijekom svih 40minuta ističe i Tea Perić posljednjih 20 minuta.

U ovoj smo utakmici napokon izgledali složenije,uigranije i borbenije,što je moralo rezultirati pobjedom, rekla je trenerica Pandža za naš portal.